Безкоштовна доставка по Києву
при замовленні від 3000 грн.

Дисконтна програма

З 1 квітня 2010 року у нас починає діяти накопичувальна система знижок:
  • При першому замовленні Вам видається дисконтна картка Member з номіналом знижки 5% (якщо сума однієї покупки перевищує 500 грн).
  • При досягненні загальної суми замовлень 5 000 грн, Вам видається дисконтна картка Silver з номіналом знижки 10%.

Дисконтні картки мають необмежений строк дії!

     

Дисконтна програма не сумується зі знижками від ПОКУПОНу.


Подарункові сертифікати

Ви до сих пір мучите себе питанням, що подарувати дружині, співробітниці?

Не знаєте, як вручити коханій каструлю?

Надайте дамі можливість самостійно вибрати собі подарунок!

З подарунковими сертифікатами від Інтернет-магазину посуду E-posud це зробити дуже просто! Подарунковий сертифікат можна оформити на суму 150, 200, 300 або 500 грн.

Термін дії подарункового сертифіката - 6 місяців з дня продажу. Доставка сертифікату по м.Києву здійснюється безкоштовно. У комплект входить сам сертифікат і товарний чек.

Одержувач сертифікату будь-яким зручним йому способом оформляє замовлення в нашому магазині по каталогу або через сайт, попередивши при оформленні менеджера про наявність сертифіката і повідомивши його номер. Доставка замовлення здійснюється на загальних підставах.

При виборі подарунків на суму, що перевищує номінал сертифіката, його власник здійснює доплату. При виборі подарунків на суму, меншою від номіналу, решта готівкою не видається.

Сертифікат не підлягає грошовому поверненню і переведення в готівку.

Після використання сертифікат і товарний чек повертаються кур'єру або менеджеру. Наявність товарного чека є обов'язковою умовою. Сума, сплачена подарунковим сертифікатом, зберігається в історії покупок і дає право на отримання накопичувальної знижки.

Подарунковий сертифікат, який має пошкодження або раніше пред'явлений для оплати, є недійсними і до оплати не приймається (підлягає вилученню).

Кошти, отримані при активації подарункового сертифіката, не можуть бути використані для придбання іншого подарункового сертифіката.